Monety inwestycyjne

Ekonomiczny survival - metale szlachetne. Spowodowane jest to tym, że srebro i złoto inwestycyjne w całej swojej istocie były i są najbardziej pewnym i wiarygodnym pieniądzem. Złota i srebra nie da się wygenerować z powietrza ani wydrukować tak jak to się robi ze wszystkimi walutami świata, jakimi aktualnie się posługujemy. Żadna władza państwowa nie jest w stanie spowodować, aby złota i srebra lokacyjnego pojawiło się więcej za pomocą politycznej decyzji. Szlachetne kruszce, wspomniane srebro i złoto, ze względu na unikalne właściwości z historycznego punktu widzenia przyjęły się jako uniwersalny środek płatniczy. Tak więc złoto było, jest i będzie w cenie http://krugerrand.info.pl.

Złoto i srebro lokacyjne to w dzisiejszych czasach najpewniejszy sposób na ulokowanie wolnych środków. Cena złota jest dość zmienna, ale podlega ona dość często manipulacjom. Dewaluacja walut papierowych w najbliższych latach prawdopodobnie doprowadzi do kryzysu monetarnego. Szlachetnych kruszców nie można wydrukować tak jak to wygląda obecnie w przypadku banknotów. Cena grama złota http://cenazlota.pl/gram jest zmienna i zależna jest od notowań giełdowych.

Najrozsądniejszym sposobem na przetrwanie kryzysu gospodarczego jest zwrócenie się w stronę metali szlachetnych w postaci np. złotych sztabek. Monety lokacyjne cenazlota.pl/monety są coraz popularniejsze. Pionierską bulionową monetą był Krugerrand z RPA wybity w 1967 roku. Do najbardziej rozpoznawalnych bulionowych monet należy dla przykładu wymieniony, Południowoafrykański Krugerrand.